Sanal Tur

360 Sanal Tur Nedir?​

Sanal Tur (Virtual Tour) üç boyutlu görüntü izlenimi veren panoramik fotoğraflar sayesinde, son teknoloji yazılım ve görsel medya uygulamalarının da fotoğraflar üzerine aktarılmasıyla internet ortamında interaktif olarak ziyaretçiye mekânın içindeymiş hissi yaratarak istediği gibi dolaşmasını sağlayan görsel bir uygulamadır.

Sanal Tur uygulaması, özel çekim ekipmanları ve fotoğraflama teknikleri ile panoramik fotoğrafların elde edilmesi ve bu fotoğrafların farklı yazılımlarla işlenmesinin ardından birleştirmeleriyle küresel bir görüntü elde edilmesi işlemidir. Fotoğraflar işlendikten sonra Flash animasyonları ile de sınırsız çeşitlilikte zenginleştirilerek web uygulaması şeklinde ya da CD/ DVD ortamında çalışan bağımsız uygulamalar haline getirilebilmektedir.

Kullanım Alanları

Sanal Tur, bir mekânı internetten tanıtmanın en etkin ve etkili yöntemidir. Geniş kitlelere hitap eden ve sattığı ürün ile pazarlama yaptığı alan arasında görsel bir bağ bulunan tüm sektörler panoramik sanal tur uygulamasını kesinlikle kullanmalıdır. Sanal tur talep eden sektörlerin başında OTEL, EMLAK, İNŞAAT, FUARCILIK VE MOBİLYA sektörü gelmektedir. Bunun yanında okullar-kreşler-etüt merkezleri, güzellik merkezleri, hastaneler, eğlence merkezleri, restoranlar, düğün salonları, kafe & barlar ve spor salonları panorama sanal tur uygulamasını en çok kullanan sektörlerden bazılarıdır.

Sektördeki Yerimiz

Profesyonel çekim olarak gerçekleştirdiğimiz sanal, mekan turlarıyla mekânı 360 derecelik bir bakış açısıyla internetten/ lokal bilgisayarından gezen potansiyel müşteriler, Profesyonel çekim ekibinin gerçekleştirdiği başarılı tanıtım çekimleri sayesinde mekanda rahatlıkla etraflarına bakınabilir, aradıkları yada istedikleri detayları kendileri inceleyebilir ve ilgili mekana gitmeksizin mekan hakkında görsel şekilde fikir sahibi olabilirler. Sizler de kelimenin tam anlamıyla SANAL TUR ile; mekânda dilediğinizce, geniş bir zaman diliminde; sıkılmadan, yorulmadan, rahat ve eğlenceli bir gezinti yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda  Profesyonel ekibimiz ve  ileri teknoloji 360 derece kameramızla oluşturduğumuz eşsiz sanal tur tanıtımlarımız sayesinde Internet ortamında kolay yüklenebilen ve hızlı seyredilebilir sanal turlar oluşturabilmekte, video’ dan daha hızlı ve etkili bir tanıtım yapılabilmektedir.

Kullanıcılarımıza istedikleri görsel alana odaklanma ve inceleme şansı vererek kalitede üstünlük ve ayrıcalık sağlamaktayız. Panoramik fotoğraflar üzerine yerleştirdiğimiz interaktif kapılar sayesinde sonraki panoramaya çok rahat geçilebilmekte bu şekilde mekân üzerindeki kontrolü ziyaretçilerimize bırakmaktayız. Bu sunum ile mekânın akılda kalma oranı çok daha yükselmekte ve mekân tanıtımı daha dikkat çekici olmaktadır. Yaptığımız Sanal Turlarla (Virtual Tour) diğer reklam alanlarına kıyasla daha kısa sürede, daha etkin ve etkili sonuçlar almanız mümkün olmaktadır.