Drone Çekimi

Drone Nedir?

İngilizce Erkek arı anlamına gelen “drone” kelimesi günümüzde uzaktan kumandalı insansız hava araçları için kullanılmaktadır. Drone’lar kısa bir süre önce hayatımıza girmesine rağmen pek çok alanda hızla kullanılmaya başlandı.  Yaygınlaşmaya başladığı ilk günden bu yana geniş kitlelerce ilgi gören drone’lar, şirketler ve kurumlar tarafından kullanılmasının yanında, fotoğrafçılık alanında da sıkça kullanılır hale geldi.  Drone’ lar bugün havacılık, elektronik ve robot bilimi alanında en gelişmiş cihazlardan biridir.

Kullanım Alanları

Drone çekimi bir ürün, firma ya da hizmetlerin daha iyi tanıtılması amacı ile belirli yükseklikte fotoğraf veya video kamera ile çekilen görüntüleri ifade eder. Yerden yapılan çekimlere göre daha ayrıntılı ve net görüntüler alındığı için Drone çekimi günümüzde en çok tercih edilen tanıtım kaynaklarından biridir.

Drone’ lar gerek fotoğraf çekmek gerekse video çekmek amacıyla birçok farklı organizasyonda kullanılmaktadır. Drone Fotoğrafçılığı olarak adlandırılan ve gittikçe popüleritesi artan bu sektörde, profesyonel kameralar ile çekimi mümkün olmayan festivaller, konserler, spor aktiviteleri gibi geniş katılımlı etkinliklerin havadan video ve fotoğraf çekimleri mümkün olmakta hatta düğünlerinizin, gayrimenkullerinizin, arsa ve arazilerinizin ve bu hizmet alanındaki tüm taleplerinizin video ve fotoğraf çekimlerinde üst düzey kalitede hizmet almanızı sağlamaktadır.

Sektördeki Yerimiz

Profesyonel çekim ekibi olarak 2010 yılından itibaren havacılık sektörünün sahip olduğu son teknolojileri kullanarak, havadan çekimin üstünlüğünü ortaya koyuyor ve üstlendiğimiz tüm projelerimize özel  uyarlanabilen dinamik çözümler üretiyoruz.

4K Video kalitesinde çekim yapan gelişmiş insansız hava araçları ve kamera stabilizasyonu sağlayan sistemleri kullanan, teknik tüm eğitimleri almış sertifika sahibi, alanında uzman drone pilotlarımızla 4K (UHD) DRONE çekimlerimizi gerçekleştiriyor; sizlere hak ettiğiniz en üst seviye hizmeti sunuyoruz. Özetle, havadan çekim alanında yaratıcılık ve teknik hassasiyetin benzersiz bir karışımını sunuyoruz.

Bir drone ile yapılan bir çekim, herhangi bir projeye hayat verir. Havadan çekim, kurumsal, eğitim ve promosyon videolarınız için mükemmel bir perspektif sunabilir. Drone çekimi ile endüstriyel birimler, yerleşim alanları ve peyzaj görüntüleri ile tanıtımlarınıza, düğünlerinize, festival ve konserlerinize, arsa tanıtımlarınıza nefes kesici bir bakış kazandırabilirsiniz. Havadan çekimde seçenekler neredeyse sınırsızdır. Beklentilerinizi göklere çıkarmaktan çekinmeyiniz zira biz sizler için hep göklerdeyiz.